Anatolia Otel Düğün Salonu

Özel gününüz için mükemmel bir mekan sunduğumuz, Bursa şehrinin kalbinde yer alan otelimizin düğün salonuna hoşgeldiniz. Çatı katındaki otel düğün salonumuz, konuklarınızın üzerinde kalıcı bir etki bırakacağı kesin olan muhteşem ve ışıltılı bir girişe sahiptir. Salona girdiklerinde, alanı aydınlatan ve bir ihtişam ve zarafet dokunuşu katan çarpıcı bir avizeye sahip, büyük ve ışıltılı bir fuaye tarafından karşılanacaklar.

Otel düğünü etkinliğinize gelen misafirlerinizi iyi bir şekilde ağırlamanın ve karşılamanın, sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. İşte bu yüzden otelimizin düğün salonundaki her ayrıntıyı bu faktörü düşünerek tasarladık. Anatolia Hotel'in düğün salonunun girişinden başlayarak, misafirlerinizin temiz ve kaliteli bir karşılama ortamını tecrübe etmeleri için her  detayına özen gösterdik. Otelimizin kendini işine adamış personeli, konuklarınızı geldikleri andan itibaren karşılamaya ve onların konforlu ve keyifli bir deneyim yaşamalarını sağlamaya hazırdır. Düğününüzün güzel geçmesi için sıcak ve misafirperver bir karşılamanın çok önemli olduğunu anlıyoruz. Bu nedenle büyük girişten, samimi bar alanına kadar düğün salonumuzun tasarımındaki her ayrıntıya çok dikkat ettik.

otel düğünü girişi
otel dugunu girişi

Otel Düğünü Yapmanın Faydaları

Ayrıca tesislerimizin bakımlı ve temiz olmasına dikkat ederek misafirlerinize konforlu ve hijyenik bir ortam sağladık. Ekibimiz, misafirlerinizin sahip olabileceği her türlü istek veya ihtiyaç konusunda yardımcı olmak için hazır olacak ve konaklamaları boyunca onlara iyi bakılmasını sağlayacaktır.

Sıcak ve konuksever bir karşılama taahhüdümüze ek olarak, misafirlerinizin Bursa manzarasında unutulmaz bir deneyim yaşamasını sağlamak için termal spa, konforlu konuk odaları da dahil olmak üzere etkinliğinizi destekleyecek bir dizi başka tesis ve hizmet de sunuyoruz. .

Kaliteli Bir Etkinlik

Konfor ve işlevsellik ön planda tutularak tasarlanan düğün salonumuz, konforlu oturma düzeni ve konukların hareket etmesi için geniş alana sahiptir. Salonun yüksek tavanları ve boydan boya pencereleri, gün boyunca doğal ışığın mekanı doldurmasına izin vererek aydınlık ve havadar bir atmosfer yaratıyor.

Cemiyetinizin en yüksek kalitede olmasını sağlamak için yüksek kaliteli görsel-işitsel ekipman dahil olmak üzere en son teknoloji ile tam donanımlıyız. Ekibimiz teknik destekle yardımcı olmak ve etkinlik gününde her şeyin yolunda gitmesini sağlamak için hazır olacaktır.

Anatolia Otel Düğün Salonu, yukarıdakilere ek olarak, özel günleriniz için mükemmel bir ortam yaratan, etkinliğinizin özel ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen ankastre sahne ve ışıklandırma sistemine de sahiptir.

otel düğünü meydan

Salonumuzu İnceleyelim

Düğün salonumuz, yüksek tavanı ve boydan boya pencereleri ile eşsiz ve ferah bir tasarıma sahip olup, zarif ve sofistike bir atmosfer sunmaktadır. Düğün salonumuzda kolon bulunmamaktadır. Bu yüzden düğün sırasında görüşünüz engellenmez ve misafirleriniz akşamın tadını doyasıya çıkarır.

Otelimizin çatı terası düğün salonu sadece panoramik manzaralı güzel bir mekan değil aynı zamanda misafirlerinizi hayran bırakacak temiz, bakımlı ve konforlu bir mekandır. Tesislerimizi kusursuz durumda tutmaktan ve en yüksek temizlik standartlarını sağlamaktan gurur duyuyoruz.

Misafirleriniz İçin Bir Lounge

Çarpıcı girişinin yanı sıra, çatı terasındaki düğün salonumuz, konukların daha samimi bir ortamda serinletici bir içeceğin tadını çıkarabilecekleri ve dinlenebilecekleri tamamen dolu bir lounge alanına da sahiptir. Bar alanı, rahat koltuklar ve sıcak bir ortam ile rahat ve davetkâr bir atmosfer sağlamak üzere tasarlanmıştır. Barda olağanüstü hizmet sunmaya kendini adamış ve her zevke uygun çok çeşitli içecekler hazırlayabilen deneyimli barmenler görev yapmaktadır.

Bar alanı, konukların ana etkinliğin gürültüsünden ve koşuşturmacasından uzakta, gevşemeleri ve birbirleriyle sohbet etmeleri için mükemmel bir yerdir. Şehrin muhteşem manzarası eşliğinde konukların eğlenmesi için daha tenha ve samimi bir alan sunar. Bar alanı, dans pistine ara vermek, bir şeyler içmek ve arkadaşları ve aileleriyle iyi vakit geçirmek isteyen konuklar için idealdir.

otel düğünü barı

Anatolia Otel Düğün Salonu Detayları

ATeras

Modern ve yüksek tavanlı yapısının yanı sıra günün her saati eşsiz bir Bursa manzarası sunan ATeras'ta düğününüzü eşsiz kılabilirsiniz.

bursa otel düğün salonu
tr_TRTürkçe