Tüm organizasyonlarınızda
Hotel Anatolia

Modern ve ayrıcalıklı salonlarımız ile her zaman hizmetinizdeyiz.

Hotel Anatolia'nın geniş ve şık salonları, tüm organizasyonlarınız da size eşlik edecek.

İster iş toplantılarınız, isterseniz düğün organizasyonlarınız da Hotel Anatolia'nın özel tasarlanmış salonları sizleri bekliyor. Şık ve modern yapısı sayesinde en özel gününüz unutulmaz olacak.

01
PRESTİJDEN ÖDÜN VERMEYENLERE

İş dünyasına özel prestijli salonlar

Başta otomotiv ve tekstil sektörü olmakla birlikte birçok sektörde öncü olan Bursa'da, yerli ve yabancı iş ortaklarınız ile yapacağınız toplantılarınızda tüm ihtiyaçlarınıza çözüm olacak salonlarımızla hizmetinizdeyiz.

TOPLANTI SALONLARI İÇİN TIKLAYINIZ
02
HAYAL ETTİĞİNİZ DÜĞÜN ORGANİZASYONU

Düğün Düştür

En özel ve unutulmaz düğün organizasyonları için Bursa'nın vazgeçilmezleri arasında olan Hotel Anatolia, Bursa ve Uludağ manzaralı salonları ile sizleri bekliyor. Hayal ettiğiniz o düğün organizasyonunuzu unutulmaz kılmak için sizleri de şık ve modern salonlarımıza davet ediyoruz.

03
BAĞIMSIZ YAPISIYLA SADECE SİZE ÖZEL

A1 Toplantı Salonu

A1 toplantı salonumuz, otelden bağımsız girişi, kendisine ait özel bahçesi, özel iklimlendirme altyapısı ve tarihi dış dokusu ile tamamıyla size ayrılacak şekilde tasarlandı. Modern ve geleneksel mimarinin bütünleştiği A1 salonda toplantı ve özel organizasyonlarınız unutulmaz olacak.

SALONU İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ
04
BURSA'YA 270 DERECELİK AÇI İLE BAKIN

Panoramik Bursa manzarası size büyüleyecek

Panoramik Bursa ovası manzaralı ATeras, modern altyapısı ve farklı yerleşim planı alternatifleri ile yapacağınız tüm toplantı ve organizasyonları keyifli kılıyor. Özel panoramik cam asansörü, görkemli fuaye alanı ve ferah yapısının yanında cam tavanı salona günün her saati ayrı bir güzellik katıyor.

tr_TRTürkçe